Naši projekti

Likovna kolonija Zapuntel
15 srpnja, 2021
- 31 siječnja, 2022

Zapuntel – nezavisna ljetna škola, Zapuntelska potraga za pričom i likovna kolonija

Netom obnovljena otočka škola okupila je klince svih uzrasta kako bi kroz zabavne radionice pokazali svoju originalnost i radoznalost. Pored škole niknula je „Zelena knjižnica“ koja obećava predah za čitače na plaži u obliku otvorene posudbe knjiga i stripova. Prelistajte ih na obali.

Radosna i zahvalna na velikom odazivu, naša nezavisna ljetna škola i ove godine čeka na nove avanture!

Izvedba dramske predstave, Zapuntel
15 srpnja, 2021
- 1 kolovoza, 2021

Zapuntel - nezavisna ljetna škola, Zapuntelsko kazalište

Nije ovo gusarska posada, već grupa glumaca školaraca na dramskoj radionici. Molatske daske koje život znače ostvarile su želju za glumom koja čuči u svima nama.

Čišćenje plaže Zarljan na Molatu
11 lipnja, 2021
- 13 lipnja, 2021

Izviđačka eko akcija

Zagrebački izviđači skupili su svoje znanje o prirodi i uputili se veselim koracima do našega otoka. Njihova odvažnost u čišćenju plaže od otpada govori nam kako da se čovjek odnosi prema ljepoti koja ga okružuje.

Knjižnica Zapuntel
8 svibnja, 2021
- 16 siječnja, 2022

Eko Eko Molat

Pet riječi (5R) obilježavaju zero waste filozofiju: refuse, reduce, reuse, recycle, rot što znači odbiti, smanjiti, ponovno upotrijebiti, reciklirati, truliti/kompostirati.

ISKRENOST u želji za pomaganjem
OSJETLJIVOST za vrstu i način rada organizacije u kojoj se volontira
ODGOVORNOST za zadatak koji se prihvati
POŠTOVANJE privatnosti organizacije i njezinih članova